+48 789 789 718
virintus.office@gmail.com
Al.Politechniki 22/24

Usługi – Cennik

Virintus oferuje ekspresowy druk różnych formatów (A0, A1, A2, A3, A4, A5), kopiowanie i skanowanie formatów A4 i A3 na urządzeniach cyfrowych, w dowolnych nakładach. Gotowe wydruki oprawiamy w miękką lub twardą okładki.

Również oferujemy stworzenie designu i wydruk:

Większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu 24h!

W celu uzyskania wyceny indywidualnych lub dużych zamówień prosimy o kontakt.

DRUK

W salonie Virintus Łódź można wydrukować dokumenty, obrazki, rysunki techniczne, CV, dyplomy, wnioski, ankiety i wiele innych rzeczy w kolorze i czerni. Również drukujemy zdjęcia na papierze fotograficznym. Pliki do druku można przynieść na pendrive, płycie CD/DVD, karcie pamięci lub wysłać na mail virintus.office@gmail.com.

DRUK WIELKOFORMATOWY

Drukujemy wielkoformatowe rysunki techniczne, obrazki, zdjęcia i plakaty na papierze zwykłym, fotograficznym i na płótnach-canvas (format A2, A2+, A1, A1+, A0, A0+ lub inny).

DRUK NA PŁÓTNIE CANVAS / OBRAZ NA ŚCIANĘ – NOWOŚĆ!

Wybrany przez Ciebie obraz wydrukujemy na płótnie poliestrowym lub bawełnianym o gramaturze 320 i 390 g/m2. Blejtram jest wykonany z drewna bukowego i rozmiar może być dowolny jak i dowolny zestaw (jeśli obraz ma składać się z kilku części).

SKANOWANIE

Gdy potrzebujesz wysłać papierowe dokumenty mailem, niezbędne będzie skanowanie. Skanujemy dokumenty, obrazy, książki, czasopisma i wiele innych rzeczy w formatach PDF, JPEG, TIFF.

LAMINOWANIE

Laminowanie to jedna z metod uszlachetniania i zabezpieczania wydruku, jak np. fotografii, wartościowych dokumentów, grafiki czy materiałów reklamowych. Laminowanie pozwala w bardzo trwały i nieskomplikowany sposób zabezpieczyć wydruk przed wilgocią, zabrudzeniami, pleśnią, przed uszkodzeniami mechanicznymi (rozdarciem, rozerwaniem, porysowaniem) oraz innym defektom czy też przed nadmiernym oddziaływaniem promieni UV, które powodują żółknięcie wydruku, blaknięcie tuszu i osłabienie intensywności jego koloru.

Oferujemy laminowanie rozmiarów A3, A4 i mniejszych, stosując folię błyszczącą o grubości 100 mic.

WIZYTÓWKI

Wizytówki to jeden z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej każdej firmy. Dzięki wizytówkom nawiążesz pierwszy kontakt z klientem i nadasz Twojej firmie profesjonalny wizerunek.

Oferujemy stworzenie projektu i wydruk wizytówek na papierze satynowanym, błyszczącym, ozdobnym o gramaturze 280g/m2 i 230 g/m2. Rozmiar wizytówek może być 90x50mm, 85x55mm, 90x55mm lub indywidualny. Drukujemy na nowoczesnych urządzeniach, co pozwala otrzymać druk wysokiej jakości z właściwym odwzorowaniem kolorystyki.

ULOTKI

Ulotka to ponadczasowe narzędzie marketingowe, które umożliwia dotarcie do szerokiego grona odbiorców w krótkim czasie. To także tanie rozwiązanie w stosunku do innych form reklamy drukowanej.

Oferujemy stworzenie projektu i wydruk ulotek o różnych rozmiarach na różnych rodzajach papieru w różnych nakładach.

KATALOGI

Katalog firmowy na tle innych, podobnych zresztą reklam drukowanych wyróżnia się swoją uniwersalnością i wielofunkcyjnością. Projektowanie katalogów z pomocą salonu Virintus w Łodzi zwiększa szansę przedsiębiorstwa na zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów jako firma kompetentna i godna zaufania.

Tworzymy katalogi szyte od podstaw i drukujemy na papierze błyszczącym klasy A, co powoduje, że katalog jest solidny i elegancki.

ETYKIETY

W naszej ofercie znajduję się również druk na papierze i folii samoprzylepnej, co pozwala tworzyć naklejki z białym lub przezroczystym tłem.

KALENDARZE I NOTATNIKI

Salon Virintus w Łodzi projektuje i drukuje kalendarze małe, biurowe, ścienne. Na indywidulne zamówienie stworzymy notatniki w miękkich oprawach oraz na sprężynie.

Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu: +48 789 789 718.

Virintus - reklama wizytówki ulotki druk ksero Lodz
Druk i oprawa dyplomu